Jäsenkirje 2/2023

Toimikunnat

Biljarditoimikunta

Erkki Pöntinen, Pasi Lampimäki, Tomi Rontu, Jesse Jokitie, Tero Kaivonen, Karlo Rantanen, Samu Lammi

Kärri-ilta joka perjantai-ilta

klubilla alkaen kello 18.00.
Pelataan “amerikkalaista” 5 ruksiin, osanottomaksu 6€
Palkitaan: voittaja, finalisti sekä tekijä.
Kinkkukärrit ja Lammaskärri pelataan vanhanaikaisella 3 ruksiin, osanottomaksu 5 €. Palkitaan: voittaja, finalisti ja tekijä sekä arvotaan yksi kinkku/lammas.

Yhteydenotot

Biljarditoimikunnan puheenjohtaja: Erkki Pöntinen
0400924484
eksa.pontinen@gmail.com

Keilatoimikunta

Kokoontuu maanantaisin kello 16.30 Kaupin keilahallilla

Yhteydenotot

Olli Hietanen
0400 622 335
maalauspalvelu.olli.hietanen.oy@tpnet.fi

Golf-toimikunta

Yhteydenotot

Kari Kivipensas
040 6236010
kari.kivipensas@tappara.fi

Motoristit

Yhteydenotot

Seppo Mustamo
0400-235002
seppo.mustamo@kolumbus.fi

Ohjelma-ja Kulttuuritoimikunta

Kokoontuu pääsääntöisesti kuukauden 1. torstai kello 18.00 Klubilla

Yhteydenotot

Puheenjohtaja Marja Malmberg
0452096777
marjal.malmberg@gmail.com

Tiedottaja Pirjo Helminen
0408377510
pirjo.helminen@hotmail.com

Tervaskannot

Kokoontuu jokaisen kuukauden 2. keskiviikko kello 15.00 klubilla

Yhteydenotot

Markku Siren
050 3075202
markku.siren@tpnet.fi

Erkki Hannula
0500509671
era.hannula@gmail.com

Olli-Pekka Ulkuniemi
0500730334
op.ulkuniemi@gmail.com

Kunto

Hoitaa Ammattiklubin kuntoilutoimintaa

Yhteydenotot

Markku Isotalo
0452002010
isomarkku@gmail.com

Tapio Jussila
0400632318
tapio.jussila@fimnet.fi

Tuulikki Alhainen
0503657154
tuulikki.alhainen@gmail.com

Koskikuoro

Laulun harrastajien ryhmä, kokoontuu torstaisin klo 17.00 klubille harjoittelemaan, jos ei toisin ilmoiteta

Yhteydenotot

Minna Lepistö
0408455157
minna.lepisto@elisanet.fi