Jäsenkirje 4/2022

Toimikunnat

Biljarditoimikunta

Markku Siren, Heikki Mäkelä, Teppo Rantanen, Aki Pöyhönen, Tero Kaivonen.

Kärri-ilta joka perjantai-ilta

klubilla alkaen kello 18.00.
Pelataan “amerikkalaista” 5 ruksiin, osanottomaksu 6€
Palkitaan: voittaja, finalisti sekä tekijä.
Kinkkukärrit ja Lammaskärri pelataan vanhanaikaisella 3 ruksiin, osanottomaksu 5 €. Palkitaan: voittaja, finalisti ja tekijä sekä arvotaan yksi kinkku/lammas.

Yhteydenotot

Biljarditoimikunnan puheenjohtaja: Tero Kaivonen
040 5575620
tero.kaivonen@gmail.com

Keilatoimikunta

Kokoontuu maanantaisin kello 16.30 Kaupin keilahallilla

Yhteydenotot

Olli Hietanen
0400 622 335
maalauspalvelu.olli.hietanen.oy@tpnet.fi

Golf-toimikunta

Yhteydenotot

Kari Kivipensas
040 6236010
kari.kivipensas@tappara.fi

Motoristit

Yhteydenotot

Seppo Mustamo
0400-235002
seppo.mustamo@kolumbus.fi

Ohjelma-ja Kulttuuritoimikunta

Kokoontuu pääsääntöisesti kuukauden 1. torstai kello 18.00 Klubilla

Yhteydenotot

Ritva Tiainen
050 3760597
ritva.tiainen@apunatar.fi

Tervaskannot

Kokoontuu jokaisen kuukauden 2. keskiviikko kello 15.00 klubilla

Yhteydenotot

Markku Siren
050 3075202
markku.siren@tpnet.fi

Kunto

Hoitaa Ammattiklubin kuntoilutoimintaa

Yhteydenotot

Heikki Korpinen
045 3206910
heikki.korpinen1941@gmail.com

Ulla Jussila
040 8476790
ulla.jussila@gmail.com

Markku Isotalo
0452002010
isomarkku@gmail.com